wtorek, 27 maja 2008

Tik, tak, tik tak...

Przygotowania do Pionka wkroczyły w fazę, która charakteryzuje się tym, ze poświęcam Pionkowi praktycznie cały dzień. Trwa wielkie odliczanie. Trwają nerwowe przygotowania. Rośnie napięcie.

Póki co warto wspomnieć o operacji Knajpa. Operacji szczególnie ważnej podczas tej edycji, bowiem w sobotę, właśnie w tą sobotę rozpoczynają sie Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

Dlatego zarezerwowaliśmy dla wszystkich uczestników Pionka knajpę. O godzinie 20tej kończy sie Pionek i wszyscy chętni mogą kierować swoje kroki do pobliskiej knajpki, pobliskiej, bo lezącej dosłownie kilkaset metrów od Młodziezowego Domu Kultury. Zarezerwowaliśmy tam dla Was dużą, przestronną salę, całą przeznaczoną dla uczestników Pionka, salę, w której zsuniemy sobie stoły, zamienimy je w jeden duży, integracyjny stół, salę, w której oprócz grania w planszówki i integrowania się będzie można i obejrzeć mecz. Bo jest to sala z telewizorem. I Polsatem.

Fani piłki nożnej. Przybywajcie na Pionka. Meczu otwarcia nie tylko nie przegapicie, ale co więcej - będziecie go mogli obejrzeć w wyjątkowej, Pionkowej atmosferze!

Brak komentarzy: