wtorek, 21 czerwca 2011

Podziękowania

1. Dziękuję wszystkim uczestnikom Pionka za przybycie oraz za tworzenie - niezmiennie - absolutnie wspaniałej atmosfery. Pozytywne wibracje dosłownie unoszą budynek Młodzieżowego Domu Kultury w górę. Jest to rzecz w Pionku najcenniejsza.

2. Dziękuję zespołowi Pomarańczowych koszulek. Każdy kto był na Pionku doskonale wie jak świetną robotę robią ci ludzie, jak wiele serca wkładają w to, byście udanie spędzili weekend na Pionku. Kłaniam się w pas. Ten Pionek był kolejnym z serii podczas którego miałem 100% pewność, że gdybym opuścił imprezę w sobotę rano i wrócił w niedzielę wieczorem nic złego by się nie stało - Pomarańczowe koszulki, zespół pionkowy działają jak rewelacyjnie naoliwiona maszyna. Nic tylko podziwiać, jak to wszystko pięnie hula, jak ten zespół ciągnie Pionka od jednej edycji do kolejnej.

3. Dziękuję sponsorom imprezy, firmom:

Wydawnictwo Granna
Wydawnictwo Portal
Egmont Polska
Galakta
Sklep z grami Rebel.pl
Hasbro Polska
Phalanx Games Polska
Logorajd
Wydawnictwo Bard
Trefl S.A.
Polskie Gry Planszowe
Wydawnictwo Piatnik

Dzięki wsparciu sponsorów, dzięki im wielkiej hojności i sercu dla naszej imprezy byliśmy w stanie rozdać blisko 200 nagród (w loterii oraz jako nagrody w turniejach, konkursach). Kłaniam się nisko w pas i dziękuję. Zachęcam wszystkich, by kupowali gry tych wydawnicw - to naprawdę bardzo pozytywne firmy i warto je wspierać.

4. Dziękuję MDK oraz UM Gliwice, że tym razem przyłączyli się do organizacji Pionka. Na mieście pojawiły się plakaty reklamujące imprezę (choć ich skuteczność jest wątpliwa), a na samym Pionku pojawiła sie i strefa przedszkolaka, i masa rzeźb Pionków, i wystawa prac Edrache i szatnia była (na szczęście nie było ulewy, więc szatnia była niepotrzebna) i nawet mały bufet. Mam nadzieję, że kolejne edycje będą jeszcze bardziej wspierane przez te instytucje!

5. Miło było wszystkich was spotkać, miło było być świadkiem wręczenia nagrody gra roku, miło było mieć premierę Agentów Molocha, miło było widzieć jak naród zagrywa się w świetnego folkowego Qubixa, miło było rozdawać te cudne nagrody... Było świetnie. Kłaniam się w pas. Do zobaczenia na kolejnej edycji.

Brak komentarzy: