poniedziałek, 6 czerwca 2011

XVI Pionek - Atrakcje

Na tę edycję Pionka Wojtek Chuchla przygotował dwa konkursy - obok słynnego konkursu WC, który sprawdza wiedzę uczestników Pionka o grach planszowych, mamy dodatkową niespodziankę - konkurs otwarty.

Tradycyjnie w sobotę o godzinie 16:00 odbędą się wpierw eliminacje do konkursu, a później, finaliści eliminacji rozpoczną dwugodzinne zmagania o tytuł Mistrza Wiedzy o grach planszowych. Konkurs Wojtka wymaga przeprowadzenia eliminacji bowiem na każdą edycję zgłasza się po 40-60 chętnych do udziału! To najsłynniejszy, najbardziej prestiżowy i najbardziej szalony konkurs, zawsze odbywający się z udziałem publiczności, wśród oklasków i śmiechów wszystkich zgromadzonych.

Specjalnie na XVI edycję Pionka Wojtek przygotował coś specjalnego - konkurs otwarty. Tak, jak podczas XV edycji każdy z uczestników mógł rozwiązać kalambury związane z krowami rozmawiającymi o grach, tak i teraz szykujemy niespodziankę i każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w zmaganiach otwartych. Szykujcie się do świetnej zabawy. Konkurs otwarty będzie trwał całą sobotę.

Brak komentarzy: