wtorek, 29 listopada 2011

6 powodów ostatecznych, by przybyć na Pionka

Powodów, by przyjechać na Pionka i spędzić z nami weekend jest bez liku, i od zawsze powtarzam jak mantrę, że jeśli ktoś jest fanem gier planszowych, to weekend poświęcony grom planszowym to absolutne spełnienie marzeń, to możliwość poznania dziesiątek tytułów, to poznanie graczy z całej Polski, to możliwość udziału w konkursach, turniejach, w loterii, to chłonięcie cudownej atmosfery fanów naszego hobby.

Nie mniej, wciąż i wciąż trafiają się osoby, które przekonać do przyjazdu na Pionka jest ciężko. Bo że niby mogą też w domu grać, bo że niby zimowa aura, bo że niby nikogo nie znają...

Z tej okazji Pionek w Pionek przygotowuję listę ostatecznych, nokautujacych atrakcji, które nie pozostawiają żadnych szans - na Pionka przyjechać trzeba!

1. Na Pionku odbędzie się premiera gry Zaginiona Atlantyda, oczekiwanej od wielu lat gry wydawnictwa Galakta. W końcu jest, będzie, właśnie na Pionku - gorący egzemplarz wprost z drukarni, prezentacja gry - premiera pełną gębą!

2. Na Pionku odbędzie się Giełda Gier. Każdy z Was może przyjechać na Pionka z grą planszową, która kurzy mu się na regale i spróbować ją sprzedać - będzie specjalne stoisko, na którym grę zostawicie (wraz z ceną, jaką chcecie otrzymać), a my się wszystkim zajmiemy, wystawimy grę i sprzedamy. Idealny sposób, by przeczyścić regały przed świętami i zrobić miejsce na nowe tytuły!

3. Na Pionku swoje nowe produkcje będzie prezentował Portal, a wśród nich nowa armia do Neuroshimy HEX (Stalowa policja) oraz nowa gra karciana (Konwój). To świetna okazja, by zobaczyć jakie tytuły trafią do sklepów w przyszłym roku!

4. Na Pionku pojawi się Petr Murmak z CGE wraz z głośnymi premierami z Essen, z grami Last Will czy Dungeon Petz! Co więcej, Petr obiecał przywieźć prototypy gier, które CGE planuje wydać w roku 2012! Pionek to wspaniała okazja, by poznać je jako jedni z pierwszych graczy w Europie i na świecie!

5. Konkurs 'open' - na Pionka przygotowaliśmy kolejny z konkursów open, czyli konkursu otwartego dla wszystkich, dawniej były to rebusy z krowami, były wypraski z gier, były fotogorafie z gier, teraz czas na kolejny wynalazek duetu Trzewik i WC. Strzeżcie się - kolejny raz korytarz będzie pełny ciekawych pytań...

6. Loteria wujka Alka - last but not least - loteria Pionka. Ponownie czeka na Was około 100 nagród do wygrania w loterii, unikalnych przedmiotów związanych z grami planszowymi, gier planszowych, przeróżnych różności - a wszystko to w ramach obłędnej zabawy w niedzielne przedpołudnie. Warto przyjechać na Pionka choćby i dla uczestnictwa w tej zabawie!

Pionek już w ten weekend. Namówcie znajomych, przyjaciół i przyjedźcie do nas. Pionek to najprostszy sposób na promowanie naszego hobby. Wystarczy przyjść do MDK i chłonąć atmosferę wielkiego święta gier planszowych...

Brak komentarzy: