środa, 5 grudnia 2012

Po Pionku - podsumowanie

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na Pionek w miniony weekend! Już teraz zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w czerwcu, a tymczasem garść podsumowań.

W ciągu dwóch dni odwiedziło nas ok. 310 osób.

W trakcie konwentu odbyło się 8 konkursów i turniejów, a najpopularniejszym z nich okazał się konkurs OPEN, zwany już chyba powszechnie, korytarzowym. Laur zwycięstwa oraz zaszczyt przygotowania kolejnej edycji konkursu korytarzewego przypadł Grześkowi Polewce (szerzej znany jako Cierń). Gratulujemy :)

Łącznie w turniej udział wzięło sporo ponad 50 osób (niestety, nie posiadamy dokładnych informacji). Wszystkim uczestnikom gratulujemy woli walki :)

Na tą edycję Pionka przygotowaliśmy nowy system obsługi wypożyczalni, który mimo drobnych problemów (dziękujemy za wyrozumiałość!) sprawdził się bardzo dobrze i pozwalił na przygotowanie garści danych statystycznych.

Wasze zainteresowanie wzbudziły 142 różne gry, które łącznie wypożyczliście aż 364 razy. Pierwsza piątka najchętniej wypożyczanych gier na tej edycji Pionka to: 5 sekund (14 wypożyczeń), Jishaku (9), Pojedynek robotów (8), Świat Dysku: Ankh-Morpork (8) i Dominion (7). Tuż za czołową piątką uplasowało się kilka nowości: Pictomania, Hobbit: Niezwykła Podróż czy Robinson Cruzoe. W ogóle wypożyczeń dokonało 105 osób, najbardziej aktywna osoba wypożyczyła aż 20 gier. Na kolejnych miejscach uplasowały się osoby, które wypożyczyły 16 i 13 gier.

Pozdrawiamy wszystkich. Do zobaczenia na kolejnym Pionku.


Brak komentarzy: