niedziela, 22 czerwca 2014

Podsumowanie Giełdy Gier Używanych

Giełda Gier Używanych już na stałe wpisała się na listę atrakcji Pionka. Nie mogło zatem zabraknąć jej i tym razem. W sobotę od samego rana zapełniały się stoły przeznaczone na wystawione na sprzedaż gry. Ostatecznie na giełdę trafiło 325 gier od 51 sprzedających.

Najdroższą pozycją na giełdzie była Mage Wars z dodatkiem Forcemaster vs Warlord w cenie 210,00 pln, która nie czekała zbyt długo na nowego właściciela.

Pozycją, która zwracała niezmiernie dużą uwagę graczy, było Leviathans, które mimo częstego oglądania pozostało jednak na giełdzie do końca.

Sprzedaż na giełdzie osiągnęła poziom zbliżony do ostatniej edycji, a mianowicie dokonano łącznie 154 transakcji.

W związku z tym wysokość nagrody (przypominamy, że z każdej transakcji do puli odkładane były 2 złote) wyniosła aż 308 złotych. Jak poprzednim razem wylosowaliśmy dwie osoby, które już zastanawiają się nad wykorzystaniem zwycięskiej puli:

1. Irenę, która zakupiła grę "Kameleon",
2. Tomasza, który kupił grę "Pirackie skarby".

Wśród osób dokonujących zakupów rozdaliśmy również kilka upominków-niespodzianek (koszulki i gry ufundowane przez naszych sponsorów) osobom, które znalazły się w odpowiednim miejscu i czasie.

Gratulujemy szczęśliwcom, a także dziękujemy serdecznie ekipie sklepu PrzyPlanszy.pl za pomoc i niezawodną organizację Giełdy! Jak widać, cieszy się ona sporym zainteresowaniem i na pewno nie zabraknie jej na kolejnym Pionku.

Brak komentarzy: