czwartek, 27 listopada 2008

Ostatnie i tylko DOBRE wieści!

Pionek już tuż tuż. Adrenalina rośnie. Przez głowę przebiegają w panice myśli o czym zapomnieliśmy, co mieliśmy jeszcze zrobić, gdzie będzie awaria...

Panika paniką, mamy wszak dla Was masę dobrych wieści!

Nagrody!
Wór z nagrodami jak zawsze pelny! Wśród naszych sponsorów jak zawsze są: Rebel.pl, który jak zwykle funduje duuuuże pudło z cudną grą, GRANNA, która jak zawsze przesłała nam całą masę gier, wraz z nowościami!, EGMONT, dzięki któremu wygracie w konkursach żółwiki i inne robale! ALBI, dzięki któremu na drabinie nagród pojawią się i Wikingowie i Galaxy Truckery... PORTAL i super nowości z Essen, Witchcraft i Babel13, GALAKTA, która niesamowicie w tej edycji wsparła Pionka fundując do biblioteki gier kilka kartonów swoich tytułów! Także skromniejsze, ale równie od serca nagrody przesłali wydawcy LACERTA (Puerto Rico) oraz Q-Workshop (czadowe kości). A na koniec, super gliwicki sklep U ŻYRAFY, który funduje arcyciekawe nowości z Essen!

Koszulki
Będą Pionkowe koszulki! Będą Pionkowe Pomarańczowe Koszulki dla wszystkich, którzy będą chcieli pomagać nam podczas imprezy (Andre, WC, Folko, Don Simon... mrugam do was porozumiewawczo) oraz koszulki kolorowe, żółte, miodowe, habrowe, dla wszystkich, którzy będą chcieli sobie po prostu kupić koszulkę na pamiątkę z 9. Pionka. Rysunek na koszulce wykonałem WŁASNORĘCZNIE i już ostrzegam - jest piękny!

Goście
Potwierdzam! Potwierdzam! Potwierdzam! Gościem specjalnym 9. Pionka będzie Vlaada Chvatil, który przybywa na Pionka wraz z Petrem Murmakiem z CGE. Bierzcie więc Through the Ages, bierzcie Galaxy Truckery i czas na zdobycie autografu autora!

Energia. Pozytywna. Rośnie. Czekamy na Was w Gliwicach!

1 komentarz:

giatro pisze...

Jedzie ktoś z Białegostoku?
szukam transportu.
ad1j-m@t23len.pl
(adres nie ma cyfr i kresek)