środa, 11 grudnia 2013

Dojazd na Pionek

Po raz kolejny korzystamy z okazji i przypominamy, że najbliższy Pionek odbędzie się w nowym miejscu: hali sportowej przy SP nr 1 w Gliwicach, przy ul. Kozielskiej 39. Poniżej garść informacji, jak dojechać.

Osoby, które przyjadą do Gliwic pociągiem, muszą przejść pieszo na przystanek autobusowy GLIWICE PLAC PIASTÓW (ok. 3 min, w lewo od wyjścia głównego z dworca PKP). Z Pl. Piastów na Pionek można dojechać autobusami linii: 57, 93, 259, 280, 692 (sprawdźcie mapkę na odwrocie rozkładu jazdy, żeby ustalić, z którego dokładnie miejsca odjeżdża autobus). Wysiąść musicie na przystanku GLIWICE OSIEDLE GWARDII LUDOWEJ SZKOŁA przy ul. Kozielskiej. Przystanek znajduje się dokładnie na przeciw hali, w której odbędzie się Pionek (hala będzie widoczna po lewej stronie).

Kliknij tu, aby sprawdzić rozkład autobusów z Placu Piastów na Pionek.

Dla ułatwienia zamieszczamy dwie mapki. Pierwsza pokazuje nową lokalizację Pionka względem poprzedniej oraz dworca PKP w Gliwicach, druga - dojście do hali Pionka.

Mamy nadzieję, że te informacje pomogą Wam w sprawnym dotarciu na konwent. W razie problemów prosimy o kontakt: Krzemo, tel: 721 333 142.

Brak komentarzy: