wtorek, 10 grudnia 2013

PrzyPlanszy na Pionku

To już tradycja, że sklep z grami planszowymi PrzyPlanszy.pl organizuje na Pionku kilka atrakcji.

Pierwszą z nich będzie turniej w grę Netrunner. Turniej rozpocznie się w sobotę w okolicach godziny 11 i będzie trwał... aż się skończy :) (długość trwania zależy po prostu od liczby chętnych, której nie jesteśmy w stanie przewidzieć).

Będzie też stały punkt programu, czyli Giełda Gier Używanych. Przypominamy jeszcze raz zasadę działania: każdy może przynieść dowolne gry planszowe/karciane czy związane z nimi akcesoria i wystawić na giełdzie. Każdy może przejrzeć ofertę giełdy i wybrać dla siebie interesujące pozycje. Z każdej transakcji 2 zł trafia do puli, która zostanie rozlosowana spośród wszystkich kupujących i którą będzie można wykorzystać na zakupy w sklepie PrzyPlanszy.pl

Sklep PrzyPlanszy.pl oczywiście będzie też oferował sprzedaż gier - i tu uwaga: możecie składać zamówienia w sklepie internetowym, a gry odebrać na Pionku - oszczędzicie koszt wysyłki!

1 komentarz:

Jacek Kobiela (przyPlanszy) pisze...

Na ten tydzień Galakta zaplanowała kilka kuszących premier i wznowień. Jeżeli terminy nie ulegną przesunięciu to jest szansa by gry dotarły do Nas jeszcze w piątek i wtedy będzie je można odebrac osobiście podczas Pionka. Wszystkich zainteresowanych prosze o przesłanie mailowej rezerwacji na adres sklep@przyplanszy.pl a teraz to co najważniejsze czyli ceny:)
1. Cytadela >>> 69,00 pln
2. Battlestar Galactica:Świt >>> 129,00 pln
3. Metallum/Król i Zabójcy >>> 66,00 pln
4. Descent: Trzęsawiska Trolli >>>119,00 pln
5. Horror w Arkham:Mgły nad Kingsport >>> 150,00 pln
6. Znak Starszych Bogów - Nieznane Siły >>> 74,00 pln