poniedziałek, 21 kwietnia 2008

8 tygodni

Kiedy wchodzi się na stronę targów w Essen, jedną z rzeczy, która od razu rzuca się człowiekowi w oczy jest zakwaterowanie. Targi w Essen to wielka impreza, w ciągu tych kilku październikowych dni hotele w Essen pękają w szwach, dlatego organizator bardzo dba o to, by przyjezdni nie mieli kłopotów z noclegiem. Info na temat hoteli w Essen jest jedną z ważniejszych spraw.


Pionek jeszcze przez kilka edycji nie będzie tak wielki jak targi w Essen. Ale nie widzimy najmniejszych powodów, by nie czerpać całymi garściami z rozwiązań stosowanych na największej planszowej imprezie Europy i nie wdrażać ich pomysłów tu, w Gliwicach.


Szykujemy dla was dla słodkie pliki PDF. Jeden z nich przeznaczony dla wszystkich, którzy szukają noclegu. Opracowuje go Tiju, będziecie tam mieli polecane przez nas hotele, ich namiary, telefony, ceny, wszystko czego wam trzeba, by zabezpieczyć sobie nocleg w Gliwicach podczas najbliższego Pionka. Z problemem noclegów rozprawiamy się dzięki opracowaniu Tiju raz a dobrze.


Drugi z plików szykuje Multidej i szykuje go dla wszystkich zmotoryzowanych Pionkowiczów. Będzie to spis wszystkich okolicznych parkingów, gdzie uczestnicy Pionka mogą bezpiecznie zostawić samochód. Gliwice to dla was obce miasto, Gliwice to miejsce, po którym przebijacie się z trudem szukając Pionka, szukając parkingu, ciskając gromy na korki i zakazy wjazdu.
Nigdy więcej. Ściągniecie sobie naszego PDF, wydrukujecie przed podróżą i ten jeden problem macie z głowy.

Cała przyjemność po naszej stronie.

Brak komentarzy: